Street food festival - Kitchen story

Street food festival

Dnes ráno hned po probuzení, jsme se rozhodli vyrazit na Street Food fetival, který byl tentokrát na Holešovickém výstavišti.I přes obrovský hlad, jsme se rozhodli vynechat snídani, abychom s prázdnými žaludky mohli ochutnat co nejvíce dobrot. Musíme se přiznat, že SFF je pro nás taková srdcová záležitost. Moc tomuto projektu fandíme a nejvíce se nám na tom všem líbí, že tato akce není prolezlá komercí a především je to úžasná možnost pro nadšence jako jsme my, přiblížit se zase o krok blíž milovníkům jídla. Podzimní variantu SFF jsme tentokrát navštívili jako strávníci a potkali jsme spoustu přátel a taky jsme se konečně seznámili s našimi virtuálními kamarády, za co jsme moc rádi. Tady je malá ochutnávka toho, jak to tam dnes vypadalo :)

DSC_0181

DSC_0183

U tohodle stánku jsme jsme nevěděli, na co se vrhnout jako první. Biting Hanah připravila několik druhů cheesecaků a my nevěděli, který z nich ochutnat dříve. Marika si vybrala Mega čokoládový, který chutnal opravdu neskutečně a já si dal cheesecake s mojitem ... naprosto bláznivá, ale super kombinace. 

DSC_0189

Stánek s Hanah sdílely děvčata z The Taste of Place, Kateřina a Lucie. Už nějakou dobu je známe a moc se nám líbí jejich přístup a tvorba videí. O to více jsme byli potěšení, že jsme se konečně potkali osobně. Holky jsou strašně super, tak doufáme, že se zase brzo potkáme.

DSC_0202

Narazili jsme taky na stánek, plný děvčat z Gurmetu. Darina nám připravila ochutnávku několika jejich výborných profiterolek. Na její dýňovou variantu najdete recept v aktuálním čísle Gurmetu.

DSC_0215

DSC_0206

DSC_0224

DSC_0227

DSC_0232

U tohoto stánku jsme se neudrželi a museli ochutnat jejich bochánky s kachnou a jablkem. Super! Určitě se po receptu podíváme a s velkou chutí vyzkoušíme.

DSC_0242

DSC_0269

DSC_0270

DSC_0263

DSC_0266

DSC_0287

Dlouho jsme se chystali zajet do Black Dog v Berouně, ale pořád nám to nějak nevycházelo. Proto jsme ocenili, že jsme na Street food festivalu narazili i na jejich stánek. Burger měli famózní a ještě k tomu s výstižným názvem Infarkt.

DSC_0291

Konečně jsme měli možnost potkat Maťu osobně. I když jsme už byli přecpaní až až, nemohli jsme přeci odejít bez malého ochutnání. Holkám se to opravdu moc povedlo!

DSC_0289

DSC_0313

Doufáme, že příští Street food festival se bude konat v námi přijatelnější době, kdy toho nebudeme mít tolik práce a budeme se moci akce účastnit zase z druhé strany prodejců.A co vy? Jak jste si Street food festival užili, co všechno jste ochutnali?

J+M-podpis-300x211