Poslední den v roce 2014 - Kitchen story

Poslední den v roce 2014

Přátelé a kamarádi, přijde nám, že uplynulý rok utekl jako voda. Je až k nevíře, kam až jsme se za pouhý jeden rok dostali. Samozřejmě je to hlavně díky vám, kteří nás sledujete a podporujete každý den. Jsou to vaše komentáře, lajky a soukromé zprávy, díky čemu se pouštíme do dalších výzev, které před námi stojí.

Rádi bychom vás nalákali na vše co plánujeme v příštím roce, ale upřímně, ani my to sami nevíme :) Vše kolem nás tak rychle plyne a příležitosti se vyskytují opravdu na poslední chvíli. Jediné co vám můžeme s jistotou slíbil, že nadále budeme s radostí připravovat nové a zajímavé recepty, které budete mít chuť nejen číst, ale hlavně vyzkoušet. Budeme rádi, když nám dáte vědět, co všechno by jste si přáli na blogu přidat nebo ubrat, na co se zaměřit a čemu věnovat více pozornosti. Děláme to přeci kvůli vám :)

DSC_0071-1024x680

 Jestli dnes nikam nevyrážíte a plánujete strávit poslední den v roce se svými blízkými, zpestřete si večer vlastnoručně namíchanými drinky podle Kitchen story. Pro pánské osazenstvo můžeme doporučit Jirkovo oblíbené pití Old Fashioned a Bold Fashioned. Pokud chcete překvapit, ideální je pustit se do něčeho bláznivého a to funky želé s kapkou alkoholu určitě je! Navíc se u toho můžete vyřídit do sytosti. Ale pokud chcete být originální, pusťte se rovnou do méně známých drinků, kterými potěšíte naprosto všechny. Italian Greyhound a Descanso Beach Smash jsou skvělé!

Ať tak, či onak, přejeme vám, aby následující rok 2015 byl pro vás úspěšný a plný nových zážitků, týkajících se nejen dobrého jídla! Díky, že jste s námi!!!

Výstřižek