S láskou vyrobené dárky - Kitchen story

S láskou vyrobené dárky

Před nějakou tou dobou, jsme vám u nás na blogu nabízeli možnost koupit si naše doma vyrobené sirupy, marmelády a pečené čaje. A protože se po nich jen zaprášilo, minulý víkend jsme využili toho, že jsme byli ve Znojmě a vrhli jsme se na další nové kousky. Naposledy nás velice překvapil váš zájem o ně a proto jsme se rozhodli, že trošku rozšíříme výběr. Tentokrát zaměřený i lehce na Vánoce.

DSC_0028

Super na sirupech je, že se dají pít jak studené, tak i teplé. Jirka úplně upustil od klasických čajů v sáčcích a pije jen čaje ze sirupů. Do šálku čaje si dá trošku sirupu a zalije horkou vodou. A protože si občas rád dá i něco ostřejšího, tady je pro inspiraci pár ingrediencí, jejichž kombinaci si oblíbil.

ingredience-300x176

ŠÍPKOVÝ GROG:
šípkový sirup
rum
citrónová šťáva
horká voda

 

DSC_0063

Ještě nám šťávy nestačily ani vychladnout a už se začaly pomaličku rozebírat. Inspirovala nás kamarádka, která si vyžádala, abychom ji nové výtvory zabalili do vánočního balíčku. Čas tak rychle běží, že si ani neuvědomujeme, že Vánoce jsou už za dveřmi a ona by chtěla darovat něco vyrobené s láskou. A protože není zrovna manuálně zručný typ, byli jsme rádi, že se rozhodla právě pro nás. Třeba to bude i inspirace pro váš vánoční dárek.

Tady je ochutnávka všeho co máme zrovna k dispozici:

Sirupy

700ml/ 85,-

Zázvorový
Šípkový
Limetka s meduňkou​​
Citron s mátou
Citron s tymiánem
Vánoční - skořice, hřebíček, citron

Marmelády

190ml/ 60,-

Broskvová
Hrušková
Švestková
Meruňková

Pečené čaje

377ml/ 70,-

1. švestka, jablko, meruňka, skořice, citron
2. meruňka, josta, rybíz, citron, skořice
3. kiwi, hruška, meruňka, citron, hřebíček
4. višně, rybíz, jahody, rebarbora, citron, hřebíček

Když budete mít zájem, posílejte zprávy na náš facebook a nebo zašlete přímo email na blog.kitchenstory@gmail.com. Oba dva odkazy najdete nově i ve spodní části na našich stránkách :)

Doufáme, že jsme vás zase trošku inspirovali, víme jaké je to trápení přijít na Vánoce s něčím novým. Pokud patříte k těm zručnějším, nebojte se pustit do výroby svých vlastních jedlých dárků. Každý určitě ocení, když jsou dárky vlastnoručně vyrobené.

Výstřižek