Kuchyně podle Kitchen story - Kitchen story

Kuchyně podle Kitchen story

Už je to nějakou dobu, co jsme s vámi sdíleli plánování naší nové kuchyně. Na původní plány a inspirace se můžete podívat tady. Ale jak už to při plánování a stěhování se do nového bývá, vše se nám neskutečně protáhlo. Nakonec vše dobře dopadlo a my si užíváme nového bydlení plnými doušky. Tento týden jsme v kuchyni dokončili poslední nedodělky a tak jsme se s vámi všemi chtěli podělit o finální výsledek :-)

output_gvuy6y

Kuchyni jsme vybírali poměrně dlouhou dobu. Chtěli jsme, aby nám ve všech směrech vyhovovala, co nejvíce. Proto jsme prošli několik kuchyňských studií a nakonec jsme si ji vybrali v Ikea. Musíme uznat, že poměr kvalita a cena jdou prostě ruku v ruce. Variabilita kuchyňských modulů je neuvěřitelná stejně jako vnitřní vybavení. 

A teď už koukněte, jak celá kuchyně pomaličku vznikala (za kvalitu fotek se omlouváme, je to přes telefon).

IMG_4963

IMG_5559

 No a takhle to vypadá po zabydlení. Prostoru je tady opravdu hodně, takže můžeme v kuchyni kouzlit oba dva najednou a nepřekážíme si.  

DSC_0046

Vždycky jsme si říkali, že "až jednou" budeme mít vlastní bydlení a budeme zařizovat kuchyni, rozhodně tam budeme mít velké keramický dřez. V tom jsme měli oba jasno už od začátku :-)

DSC_0075

DSC_0032

DSC_0028

DSC_0020

Při prvním článku a plánování jste nám posílali spoustu užitečných rad a nápadů, které nám při samotné realizaci hodně pomohli, takže velké DÍKY patří i vám. No a co vůbec na finální podobu říkáte? Líbí? Nebo preferujete jiný styl? My bychom se teď nejradši z naší kuchyně nehnuli ani na krok :-)

J+M-podpis-300x211