Kuchařka Manželé v kuchyni - Kitchen story

Kuchařka Manželé v kuchyni

Konečně je celý proces plánování a příprav za námi a naše kuchařka Manželé v kuchyni je na světě. Od prvotní myšlenky k jejímu vydání nám to trvalo přibližně 18 měsíců a můžeme s klidným svědomím říct, že jsme opravdu moc rádi za tu poctivou práci a čas, který jsme tomu věnovali. Vzniklo tak něco, na co můžeme být hrdí.

Všechny zásilky, které jsme pro vás měli připravené z předprodeje na Hithitu jsme odeslali a teď je kuchařka přístupná úplně každému, kdo o ni bude mít zájem na našem novém eshopu Manželé v kuchyni.  

Kuchařka je členěná do 4 hlavních kapitol podle ročních období, kdy jsme se v každé z nich drželi sezónnosti a promítli tak to nejlepší do více než 80ti receptů na 240 stranách. Pro lepší orientaci jsou u jednotlivých receptů ikony znázorňující, jestli se jedná o recept bez lepku, bez laktózy nebo vegeteriánský. Snažili jsme se recepty psát tak, aby se v nich každý rychle zorientoval a vaše výsledné jídlo dopadlo stejně dobře jako u nás v kuchyni. Věříme, že se k ní budete rádi a často vracet.

Právě proto, že jsme se co nejvíce drželi sezónnosti a dost cestovali, abychom využili maximální potenciál lokalit, byl to poměrně zdlouhavý proces tvoření a přípravy. Ale právě díky tomu jsme do kuchařky mohli dát opravdu reálné věci v nejlepší kvalitě, které nám přišly pod ruku. Byla radost tuhle knihu tvořit a jsme neskutečně rádi, že vzniklo ve své podstatě mapování roku našeho života. Každou kapitolu máme s něčím spojenou a je to takové nakouknutí do našeho soukromí. Uvidíte tak, jak probíhají naše rodinné oslavy, setkávání s přáteli a nebo jen dlouhé zimní večery nás dvou. 

Doufáme, že se vám kuchařka bude líbit stejně jako nám a bude sloužit nejen v kuchyni, ale třeba se do našich příběhů začtete i v posteli. Momentálně máme na našem eshopu pouze kuchařku, ale už pro vás chystáme další spoustu věcí, které určitě oceníte :)  

Rozhodně budeme rádi, pokud budete radost spojenou s touhle kuchařkou sdílet spolu s námi a dáte nám vědět jak se vám líbí a jak se podle ní vaří :)