Kuchařka Manželé v kuchyni - Kitchen story

Kuchařka Manželé v kuchyni

Dlouho jsme se o tom s Marikou jenom bavili a ani jsme si netroufali doufat, že by k něčemu podobnému mohlo vůbec dojít. Nakonec jsme se rozhoupali a díky skvělým lidem kolem nás jsme se s vervou a obrovskou chutí pustili do našeho životního projektu – vlastní kuchařka Manželé v kuchyni. Právě jsme spustili předprodej kuchařky, kterou si můžete koupit zde. Ale abyste si nekupovali zajíce v pytli 🙂 trošku vám ji představíme!

Bezlepkové recepty Manželé v kuchyni Bezlepkové recepty Manželé v kuchyni

Ono se to lehce řekne, začněte prostě psát a fotit recepty a ono z toho možná něco bude.  Chtěli jsme, aby každý kdo si kuchařku koupí, dostal do rukou něco, podle čeho bude nejen rád vařit, ale taky si ji jen tak vezme do ruky a začte se do našich příběhů. Tím, že jsme kuchařku připravovali celý rok a reálně vše fotili na různých lokacích, v každé kapitole se tak dostanete k jinému příběhu, který nás v tu dobu provázel. Využívali jsme maximálně sezónní  suroviny a z nich připravovali skvělá jídla. Ve většině případů se vyhýbáme lepku a laktóze, přesně tak, jak je tomu na našem blogu. Recepty jsme vybírali pečlivě a všechny je vyzkoušeli a od začátku připravili jen a jen pro tuhle kuchařku. 

Bezlepkové recepty Manželé v kuchyniBezlepkové recepty Manželé v kuchyni

A aby to nebylo jenom o jídle, tak je to taky o lidech, kteří mají rádi dobré jídlo 🙂 Díky Martinovi Šlechtovi z Everbay.co, který nám kuchařku fotí, máme nádherné fotky, které zachycují naše okamžiky v průběhu celého roku. Při nich jsme se potkávali nejen s rodinou, ale i přáteli, které máme kolem sebe. Chtěli bychom vás inspirovat k tomu, že dobré jídlo by mělo být nedílnou součástí vašeho života. Nejen, že se budete cítit skvěle, ale taky budete mít kolem sebe jen ty nejlepší lidi, protože tohle kouzlo opravdu funguje.

A protože víme, že lidi mají rádi videa, připravili jsme jedno takové právě pro tuto kampaň. Jestli se na něj chcete mrknout, najdete ho právě tady spolu s naší kampaní.

 Moc vám všem děkujeme za podporu 🙂

jmena-marika-jirka1