Co jsme si pro vás připravili... - Kitchen story

Co jsme si pro vás připravili…

Chtěli jsme vám poděkovat, že jste nás na začátku kampaně s předprodejem naší kuchařky na Hithitu, tak podpořili. Sice máme před sebou ještě dlouhou cestu, abychom vybrali celou částku potřebnou na tisk, ale vypadá to pozitivně 🙂 Abychom vám to trošku přiblížili, kampaně na Hithitu fungují tak, že pokud se cílová částka (v našem případě 200tis. ) nevybere, peníze putují zpět k přispěvovatlům, tedy vám, kdo jste přispěli. Pokud ji však vybereme v plné výši, nebo částku i překročíme, použijeme ji na zaplacení části tisku. Náklady na tisk jsou poměrně vysoké, protože chceme, aby kuchařka byla opravdu pěkná a vy jste dostali do rukou to nejlepší, čeho jsme schopni.

Děkujeme vám nejen za koupení kuchařky, ale za zprávy, které nám posíláte. Ani si neumíte představit, jak nás to vždycky potěší! Nicméně, jsme se rozhodli napsat článek k celé této kampani, abychom vám ji lépe popsali. Dostali jsme pár zpráv, že né vždy víte, jak ostatní odměny vypadají a co si pod tím máte představit. U kuchařky je to více méně jasné, titulka proběhla i na našich sociálních sítích, tak vám dnes ukážeme a popíšeme i pár těch ostatních odměn. U úvodního videa můžete fotky dále posouvat a na ostatní odměny se podívat. 

 Bezlepkové recepty Manželé v kuchyni

Bylinkové záložky

Ve spolupráci s nesmírně nadanou Eliškou Judovou jsme vytvořili sérii záložek, ty můžete použít třeba právě do naší kuchařky. Každá záložka nese ruční kresbu bylinek a koření právě od Elišky. Na každé záložce z druhé strany je navíc popis bylinky nebo koření, abyste přesně věděli, k čemu se ideálně používá a no co se vyložení hodí. 

Bezlepkové recepty Manželé v kuchyni

5 extra receptů

Na tenhle nápad nás navedli Martin ze Zuzkou z Everbay.co. Jsou to v podstatě takové pohlednice, které přes celou jednu stranu mají fotku jídla, právě od Martina a z té druhé je to popis celého receptu. Tyto recepty byly vytvořené navíc, jako bonus pro vás, kteří si je koupíte samostatně a nebo s kuchařkou v předprodeji, protože jinde už nebudou. Ať už si je necháte sami pro sebe a nebo darujete někomu dalšímu, určitě udělají spoustu radosti!

Bezlepkové recepty Manželé v kuchyni

Bylinkové DUO

S Marikou jsme si řekli, že dárky, které se dají hned použít a neleží vám nikde dlouho, jsou prostě nejlepší. Proto jsme se rozhodli pro vás připravit bylinkovou sůl a čaj. Všechny bylinky, které do těchto dvou věcí použijeme, vlastnoručně nasbíráme a zpracujeme. Bylinková sůl patří k našim oblíbencům, protože si ji sami děláme a používáme u nás v kuchyni. A čaj? Toho Marika vypije na litry 🙂 Vše vlastnoručně připravíme a zabalíme tak, abyste byli maximálně spokojení.

Bezlepkové recepty Manželé v kuchyni

Serírovací prkénko

Prkének není doma nikdy dost, to uznáte sami. Když ho navíc budete moct použít jako servírovací, protože je opravdu krásně, je to plus navíc. Proto máme pro vás také dřevěné servírovací prkénko o průměru 25 cm z ořechového dřeva. 

Bezlepkové recepty Manželé v kuchyni

 Lněná zástěra

Tady jde opravdu do tuhého 🙂 Zástěra v kuchyni je něco jako pracovní úbor, ale kdo říká, že nemusí být taky krásná? Právě proto se Marika rozhodla a sama navrhla tenhle pěkný kousek ze lnu. Návrhů měla několik, ale tenhle jednoduše vyhrál! Co na ni říkáte?

Bezlepkové recepty Manželé v kuchyni

Kurz vaření

Nejsme lektoři vaření, ale řekli jsme si, že vám máme co ukázat. A tak jsme dali na Hithit i tuhle možnost odměny, kdy si spolu uděláme pár jídel právě z kuchařky. A kdo bude chtít přidat ruku k dílu, rozhodně může! A kdo bude spíš chtít raději koukat nám pod ruce a užívat si pohodu se sklenkou něčeho dobrého … může taky 🙂 Hlavní je, abyste si to užili, protože to je to nejdůležitější! Teda až potom, že to taky musíte všechno sníst 🙂

 Bezlepkové recepty Manželé v kuchyni

Večeře pro dva

Pár večeří už u nás proběhlo a prozatím jsme neměli ani jednu reklamaci, ba naopak. Přijdete k nám v páru zrovna ve chvíli, kdy bude vše připravené a navařené. Zasedneme spolu u jednoho stolu v několika lidech a během večeře o několika chodech si to celé užijeme 🙂

Bezlepkové recepty Manželé v kuchyni

Snad jsme se s odměnami pro vás trefili a vy už možná víte, co se vám z toho líbí nejvíce. Samozřejmě, co člověk to jiný vkus a přání. Proto, pokud máte nějaký tip, který se vám zamlouvá více a  myslíte si, že by v odměnách pro vás a ostatní neměl chybět, tak sem s ním. My s tím zkusíme něco udělat 🙂 Po případ, že jste na naši kampaň ještě nenarazili:

Koupit kuchařku

Tak ještě jednou vám všem moc děkujeme, že nás podporujete v tom plnit si svůj sen! My už se spolu  s vámi nemůžeme dočkat, až bude kuchařka úplně hotová a vytištěná. Věříme, že to bude krásný kousek, který bude moct hrdě zaujmout místo ve vaší kuchyni vedle ostatních knížek. A nejen to, že si ho budete brát sebou třeba do postele, abyste se do příběhů, dorovázených ke každé kapitole, mohli začíst. A díky krásným fotkám, které fotí Martin na film, se tam i lehce dostanete 🙂 Hlavně doufáme, že vás tím vším inspirujeme k tomu, že si podle nás to jídlo uvaříte a budete ho sdílet se svými nejbližšími. Protože právě v ten okamžik budete ti nejšťastnější lidi na světě 🙂

jmena-marika-jirka1