Svátky jara! - Kitchen story

Svátky jara!

Dnes je zelený čtvrtek a tak je nejvyšší čas vyzdobit si domov vlastnoručně vyrobenými dekoracemi ve stylu Velikonoc. Stačí natrhat pár větviček do vázy nebo si splést jednoduchý věneček, který ozdobíš kraslicemi a čerstvými květy. Koukni na trochu té inspirace a třeba tě něco zaujme natolik, že vytvoříš něco svého.

2

Zkus tentokrát obarvit vejce přírodou. Záleží jen na tom, jakých barevný tónů budeš chtít docílit. Použít můžeš červenou řepu, borůvky, slupky od cibule nebo třeba kari.

3

Zelený čtvrtek přináší na stůl zelenou barvu. Na stole by se měli objevit pokrmy ze špenátu, kopřiv nebo třeba hrachu, které vám podle tradice měli zaručit zdraví po celý rok. V tento den se také pečou tradiční jidáše a pečivo z kynutého těsta.

4

Každá rodina má nějaký svůj poklad v podobě velikonočního receptu, tak budu ráda, když se o ten váš se mnou podělíte.

Hezké Velikonoce!

J+M podpis

5

ZDROJE: pinterest.com, flickr.com, 6bittersweets.com, all-the-sweet-prettiness.tumblr.com, blog.stylizimo.com, blomsterverkstad.blogspot.com, bonappetit.com, cannellevanille.com, fleuretica.com, juliasvitadrommar.blogspot.com, livethemma.ikea.se, lizziefarey.co.uk, marthastewart.com, savittjagvetblogg.blogspot.sk, shewhoeats.blogspot.jp, shopterrain.com, simplesong.typepad.com, sinnenrausch.blogspot.ru, stonegable.blogspot.com, tinywhitedaisies.tumblr.com, magpiepaperworks.com