NOVÉ BYDLENÍ, NOVÁ KUCHYNĚ, NOVÝ ZAČÁTEK… - Kitchen story

NOVÉ BYDLENÍ, NOVÁ KUCHYNĚ, NOVÝ ZAČÁTEK…

Už se nám to blíží…. Po dlouhém zvažování pro a proti, jsme si pořídili vlastní bydlení a během listopadu nebo nejpozději prosince bychom se měli stěhovat. Jsme napnutí a plní očekávání, jak si vše zařídíme. Nebo možná jsou to spíš moje pocity a Jirka zůstává jako vždycky v klidu 🙂 Ale pravdou zůstává, že jsme naladění na stejné vlně skandinávského designu a hádky ohledně zařizování bytu se nám “zatím“ vyhnuly.Největší projektem na celém bytu je kuchyně a nikoho asi nepřekvapí, že se na ni i nejvíce těšíme. Ta ve stávajícím bytě už nevyhovuje velikostí, funkčností ani designem. A kdo už má nějakou zkušenost s pořizováním nové kuchyně, ví, že to není zrovna jednoduchý úkol. Já na to mám takový fígl, který používám docela často a nejen při zařizování bytu.  První čím začnu je shromaždování inspiračních obrázků, pak je potřeba ujasnit si materiály a barvy, které budou dominovat. Nakonec ze všeho vytvořím MOOD-BOARD. Tady je verze pro naši budoucí kuchyni.

Výstřižek1

Výstřižek2

Výstřižek3

Výstřižek4

Zdoje: pinterest.com, ikea.com

Naše kuchyně je zatím ve stádiu návrhového zpracování, se kterým nám pomáhala nadaná designérka Zuzka Škarková z Ikea. Skvěle nám poradila a doporučila spoustu vychytávek , které se nám ještě určitě budou hodit. Bylo fajn moci se poradit s profesionálem a každému to doporučuji, přece jenom kuchyni nekupujeme každý rok, takže se vyplatí věnovat tomu čas a zvážit všechny možnosti. A tady je alespoň pro hrubou představu naše budoucí kuchyně. Ale jaká bude skutečnost, na to si budete muset ještě chvíli počkat 🙂

kuchyně

A jaké máš zkušenosti s pořizováním kuchyně ty? Máš nějakou vysněnou, na kterou ještě stále čekáš? Pošli fotky, jsme moc zvědaví. Přece jen, inspirace není nikdy dost!

Marika-Podpis-300x214