Kouzlo je v detailech - Kitchen story

Kouzlo je v detailech

Stěhování se nám blíží a mě to nedá jinak než se koukat po různých doplňcích do bytu. Teda abych byla upřímná, všechno se spíš točí kolem kuchyně. Takovým kouskem, který mi právě uvízl v hledáčku, jsou všemožná servírovací prkénka. 

1

Pokud jste sledovali náš příspěvek na blogu s kuchyní, víte, že bychom chtěli docílit skandinávského stylu. Dřevěná prkénka by tak dokonale doladily námi požadovaný vzhled kuchyně, přeci jen, kouzlo je v detailech 🙂 Doma už máme překrásné prkýnko z olivového dřeva, které jsme si dovezli z cest po Itálii. Používáme ho skoro denně a už jste ho několikrát mohli vidět v příspěvcích na blogu. Myslím, že dozrál čas pořídit si další kousek. Na internetu je několik možností, kde si pořídit nějaký ten skvost nejen do kuchyně. My jsme se rozhodli nakoupit tentokrát na www.bellarose.cz. Tady je troška té inspirace, jak hezky můžou taková prkénka vypadat v kuchyni. 

2

 A jak jsi na tom vůbec ty, líbí se ti tenhle skandinávský styl? My jsme se do něj zamilovali a naprosto jsme propadli plánování kuchyně a všemu s tím spojenému. Zatím to jsou jen servírovací prkénka, těším se, až se budeme probírat tou spoustou možností, co všechno ostatní by se nám do kuchyně hodilo 🙂 určitě vás budeme informovat, jaké další věci najdou domov v naší nové kuchyni. 

Marika-Podpis-300x214