Jsme s vámi už rok!!! - Kitchen story

Jsme s vámi už rok!!!

Přátelé, čas letí jako voda a my, právě dnes, máme za sebou celý rok krásné práce na našem blogu. Přichystali jsme si pro vás pár změn na stránkách, které doufáme, budou jen k lepšímu a budou se vám líbit. 

Beze jména1

Velké díky patří naší dvorní grafičce a skvělé kamarádce Radce, která i přes velkou vytíženost, vytváří  grafické zpracování blogu. Díky tomu, dostává náš blog nezaměnitelný vzhled, který odráží naši lásku k vaření. Pro dnešní příležitost, pro nás zpracovala nový banner, ze kterého jsme naprosto nadšení. A protože myslíme i na naše fanoušky, nechali jsme pro vás vytvořit originální sadu kuchařských záložek, které jsou ke stažení zde. Chtěli jsme, aby každá z nich byla svým způsobem jedinečná a už při prvním pohledu na kuchařku plnou záložek, bylo jasné, co která pod sebou skrývá. Je tam i varianta, kde si můžete psát vlastní poznámky. Pokud by jste chtěli vidět další krásné práce od nadané grafičky Radky, tady je odkaz na její stránky www.spradka.cz.

načrt

 Celé nám to připadá neuvěřitelné a úžasné zároveň. Psaní foodblogu začalo úplně nevině a neměli jsme žádné velké očekávání. Udělali jsme kus práce a nejvíce je to vidět, když srovnáte aktuální příspěvky s těmi rok starými. Vývoj nastal jak ve focení a stylingu, tak ve výběru receptů a nakonec i v samotném vaření.

Během posledního roku jsme toho díky blogu skutečně hodně prožili, seznámili se spoustou milých lidí, se kterými jsme navázali krásné přátelství. Měli jsme také možnost být součástí skvělých projektů a zúčastnit se různých akcí, které byly nejen o vaření. Všechny tyto věci společně s vaší podporou nás motivují a ženou dál. Snažíme se nepolevit a být věrní vám, našim čtenářům. Příspěvky na blog dáváme pravidelně 2-3 do týdne, což je u českých blogů spíše výjimka, ale věříme, že i v tom je síla úspěchu. Někdy je to náročné, protože vše děláme po práci a o víkendech, ale naše výhoda je v tom, že jsme na to s mým úžasným manželem dva. Psaní blogu o jídle je týmová práce a i naše role jsou více či méně rozdělené, i když jsou situace, kdy všichni dělají všechno!  Za normálních okolností je Jirka ten, co se pouští do složitějších receptů a navštěvuje kurzy vaření. Já jsem praktická žena, která má ráda jednoduchou kuchyni o pár ingrediencích, která nezabere moc času. Taky zastávám úlohu fotografa a stylisty. Jirka je naopak lepší v psaném slovu, takže většina textů je od něj. Snad jsem vám aspoň trošku přiblížila jaké to je psát blog Kitchen Story.

Nejkrásnější na tom všem je, že nic není nemožné. Důležité je dělat věci poctivě a srdcem. Moc vám děkujeme za vaši podporu, přízeň a milá slova, protože vy jste vlastně ten důvod proč náš blog je jaký je.

Výstřižek