Letní kino - Kitchen story

Letní kino

Konečně nám propuklo léto na plné pecky a my se toho snažíme využít, jak jen to jde. Parádní akcí v létě je Letní kino ve Žlutých lázních, ve kterém jsme už byli několikrát. Program kina najdeš zde. Rozhodně stojí za to, aby se tam každý zašel podívat a užít si tak skvělý čas s přáteli, dobrým filmem a sklenkou něčeho dobrého.

DSC_0069

20140715_204629

DSC_0083

20140715_202536

Když jsme v letním kině byli letos poprvé, musím říct, že jsme moc nevychytali počasí a jakmile zašlo sluníčko, byla nám k večeru celkem zima. Moc jsme to nedomysleli a vyrazili tam v kraťáskách a krátkém tričku, kdo by taky čekal, že se tak ochladí, že? 🙂 Ale teď v takových parných dnech bych tam klidně vyrazil v plavkách.

Nikdy předtím jsme ve Žlutých lázních nebyli a tak jsem byl mile překvapen, jaký krásný areál tam mají. Člověk tam může vyrazit poměrně dříve před vysíláním filmu a užít si třeba takový piknik s přáteli. Není přece nad to, když můžete s přáteli pořádně poklábosit a před filmem lehce povečeřet. Já jsem dost ocenil, že tam mají hned několik stánků s našim oblíbeným Aperol Spritzem. Takže moje první cesta vedla přímo tam 🙂

Pak už jen stačí roztáhnout deku, vzít si něco na zobání a v klidu si užít skvělých filmů, které se tam každý týden v úterý promítají. Kdo ví, třeba se tam příště společně potkáme :)

J+M podpis